Bilgi 5 TMG § göre

tasgrup.com.tr.

TAŞ GRUP
OTOMOTİV İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ
SAKARYA 1.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ
1. NOLU YOL No:17 ARİFİYE/ SAKARYA

Tel.: +90 264 502 29 94
Fax: +90 264 502 29 99Bağlantılar için Sorumluluk

Sitemiz hiçbir kontrole sahip Üzerinde harici web sitelerine bağlantılar içerir. Bu yüzden içeriğiyle ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir. sitelerin kuruluşu veya operatör her zaman bağlantılı sayfaların içeriğinden sorumlu değildir. Sitelerin olası yasal ihlalleri için bağlantı sırasında kontrol edildi. Yasadışı içeriği bağlama zamanda belirgin değildi. bağlantılı sayfaların kalıcı kontrolü ihlali somut delil olmadan anlamsızdır. Ihlal bildirimi üzerine, derhal bu tür bağlantıları kaldıracaktır.

İçerik için Sorumluluk

Bu sayfaların içeriği büyük bir titizlikle oluşturulmuştur. doğruluğu, eksiksizliği ve içeriğin zamanında, biz garanti edemez. Bir hizmet sağlayıcı olarak, genel Kanun kapsamında bu sayfalarda kendi içeriğinden 7 1 TMG § göre sorumludurlar. 10 TMG §§ 8 uyarınca biz iletilen veya depolanan bilgileri izleme ya da yasadışı faaliyet gösteren şartlar araştırmak için bir hizmet sağlayıcı olarak zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Kaldırmak veya genel yasalar çerçevesinde bilgilerin kullanımının engellenmesi için Borçlar etkilenmez. Ancak, ilgili yükümlülük belirli bir ihlal bilgi tarihinden itibaren mümkündür. Bu tür ihlallerin bildirilmesi üzerine, derhal içeriği kaldıracaktır.

telif hakkı

Site operatörleri tarafından yaratılan bu sayfalarda içerik ve eserler Alman telif hukukuna tabidir. Çoğaltılması, değiştirilmesi, dağıtılması veya telif hakkı yasasının sınırları dışında sömürünün her türlü yazar ya da yaratıcının yazılı izin gerektirir. İndirme ve kopya sadece özel, ticari olmayan kullanım için izin verilmektedir. Bildiğim kadarıyla içerik olarak web sitesi operatörü, üçüncü kişilerin telif tarafından oluşturulmaz. Özellikle üçüncü şahısların içerikleri gibi işaretlenmiştir. Hala telif hakkı ihlali farkında olmalı, biz bir ipucu isteyin. Ihlal bildirimi üzerine, derhal içeriği kaldıracaktır.

Görüntü ve grafikler için Kaynaklar

[Ajansları isimleri ve ilgili fotoğrafçı]
kendi resimler

teknik uygulama

Bu site Lab81 medya ajansı tarafından CMS sistemi TYPO3 ile oluşturuldu.